Liverpool Farsi school kids

سایر فعالیت ها

هدف مدرسه فراهم نمودن یک فضای دلپذیر و دوستانه برای کودکان و خانواده‌های آنان می‌‌باشد. برای این منظور، هم زمان با فعالیت‌های آموزشی، خانواده‌ها و بزرگسالان می‌‌توانند از فضای خانواد‌گی و ورزشی موجود لذت ببرند. بعلاوه مدرسه هر هفته در حد مقدورات خود امکانات پذیرایی از خانواده‌ها و دانش آموزان را فراهم می‌‌نماید. به منظور تشویق کودکان، با هماهنگی‌ والدین آنها جشن تولد کوچکی با توجه به تاریخ تولد آنها بر گزار شده و هدیه کوچکی از طرف مدرسه به آنها اهدا می‌‌شود.

مدرسه فردوسی افتخار دارد که در سال تحصیلی‌ جاری، موفق به تشکیل انجمن اولیا و مربیان متشکل از مسئولین مدرس و اولیا دانش آموزان به منظور اداره بهتر امور داخلی‌ خود گردیده است. به منظور ارتقأ کیفیت آموزشی، ضمن پذیرش شفاهی نظرات و پیشنهادات، فرم‌های نظر خواهی‌ توزیع می‌‌گردد. جلسات والدین و مربیان به منظور اطلاع از پیشرفت تحصیلی‌ کودکان و بهبود آن، همه ساله بر گزار می‌‌شود.

مربیان و مسئولین مدرسه همگی‌ دارای استاندارد‌های لازم برای کار با کودکان بوده و بطور منظم در کلاس‌های آموزشی مربوطه به منظور ارتقأ کیفیت آموزشی و رتبه مدرسه شرکت دارند.

www.000webhost.com